Halloween
Open
Sharks Main Site

2018 Meet Entries are now OPEN!

Entry Lists
Sprints banner logo
Athletes Entries Report for Scarborough Kingfishers
Back to Index              Entries by Event
Please let your club entry Secretary know immediately if you spot any errors.
Madeline Adams  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:25.74  
  206 Girls 50m Free 33.92  
  211 Girls 50m Fly 38.20  
  216 Girls 50m Breast 43.90  
  221 Girls 50m Back 38.30  
William Ascough  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  210 Boys 50m Breast 47.41  
  215 Boys 50m Free 38.62  
Harriet Benson  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:51.16  
  204 Girls 50m Breast 55.64  
  209 Girls 50m Back 46.39  
  214 Girls 50m Fly 49.16  
  219 Girls 50m Free 42.03  
Joseph Benson  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 1:26.51  
  205 Boys 50m Back 36.68  
  210 Boys 50m Breast 46.92  
  215 Boys 50m Free 32.75  
  220 Boys 50m Fly 36.91  
Ella Buttery  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  206 Girls 50m Free 36.84  
  216 Girls 50m Breast 50.93  
  221 Girls 50m Back 41.83  
Elisabeth Carver  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:23.71  
  206 Girls 50m Free 38.65  
  216 Girls 50m Breast 50.89  
  221 Girls 50m Back 45.34  
Lacie Dawson  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  105 Girls 50m Back 58.00  
  110 Girls 50m Breast 59.00  
  115 Girls 50m Free 56.00  
Harley Dixon  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  104 Boys 50m Breast NT  
  109 Boys 50m Back NT  
  114 Boys 50m Fly NT  
  119 Boys 50m Free NT  
Thomas Eblet  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 1:32.35  
  205 Boys 50m Back 39.73  
  210 Boys 50m Breast 48.54  
  215 Boys 50m Free 34.58  
  220 Boys 50m Fly 41.34  
Grace Fox  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:28.23  
  105 Girls 50m Back 37.17  
  110 Girls 50m Breast 50.89  
  115 Girls 50m Free 34.39  
  120 Girls 50m Fly 36.82  
Holly Franklin  -  15yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:16.54  
  107 Girls 50m Fly 31.16  
  112 Girls 50m Free 29.71  
  117 Girls 50m Back 33.81  
  122 Girls 50m Breast 40.63  
Luke Franklin  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 1:28.50  
  205 Boys 50m Back 42.00  
  210 Boys 50m Breast 46.20  
  215 Boys 50m Free 35.20  
Lewis Gostling  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  104 Boys 50m Breast NT  
  109 Boys 50m Back NT  
  114 Boys 50m Fly NT  
  119 Boys 50m Free NT  
Eliza Hammond  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:31.37  
  105 Girls 50m Back 37.89  
  110 Girls 50m Breast 47.24  
  115 Girls 50m Free 32.40  
  120 Girls 50m Fly 39.52  
Matthew Hancock  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM NT  
  106 Boys 50m Free 46.96  
  116 Boys 50m Breast 1:09.30  
  121 Boys 50m Back 1:01.10  
Kaitlyn Harrison  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:46.56  
  105 Girls 50m Back 47.74  
  110 Girls 50m Breast 47.00  
  115 Girls 50m Free 34.95  
  120 Girls 50m Fly NT  
Lauren Harrison  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:38.80  
  206 Girls 50m Free 34.54  
  211 Girls 50m Fly 40.48  
  221 Girls 50m Back 46.34  
David Hope  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM 1:34.94  
  104 Boys 50m Breast 1:00.00  
  109 Boys 50m Back 40.26  
  114 Boys 50m Fly 43.22  
  119 Boys 50m Free 35.55  
Emily McArthur  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:47.79  
  204 Girls 50m Breast 52.60  
  214 Girls 50m Fly 49.33  
  219 Girls 50m Free 39.28  
Isla McNeil  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  209 Girls 50m Back 1:04.85  
  219 Girls 50m Free 1:03.74  
Jack Milburn  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  203 Boys 50m Back NT  
  213 Boys 50m Free NT  
Lucy Milburn  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:41.00  
  105 Girls 50m Back 42.21  
  115 Girls 50m Free 36.05  
Marcus Moore  -  15yrs
  Event   Entry Time  
  207 Boys 50m Fly 36.31  
  212 Boys 50m Free 28.59  
  217 Boys 50m Back 34.01  
  222 Boys 50m Breast 39.59  
Ellie Morland  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  105 Girls 50m Back 49.03  
  110 Girls 50m Breast 57.75  
  115 Girls 50m Free 44.65  
Olivia Perrin  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:29.57  
  206 Girls 50m Free 34.70  
  211 Girls 50m Fly 40.04  
  221 Girls 50m Back 40.95  
Holly Philps  -  15yrs
  Event   Entry Time  
  112 Girls 50m Free 32.92  
  117 Girls 50m Back 39.89  
  122 Girls 50m Breast 42.48  
Phoebe Philps  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  105 Girls 50m Back 44.86  
  110 Girls 50m Breast 51.73  
  115 Girls 50m Free 39.77  
Annabel Reynoldson  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:31.29  
  105 Girls 50m Back 39.22  
  115 Girls 50m Free 35.37  
  120 Girls 50m Fly 38.77  
Caitlin Sykes  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:28.75  
  105 Girls 50m Back 37.42  
  110 Girls 50m Breast 43.18  
  115 Girls 50m Free 32.17  
  120 Girls 50m Fly 38.83  
Cory Tite  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 1:34.79  
  205 Boys 50m Back 39.82  
  210 Boys 50m Breast 49.50  
  215 Boys 50m Free 35.22  
  220 Boys 50m Fly 43.44  
Izzy Vasey  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:30.46  
  105 Girls 50m Back 41.55  
  110 Girls 50m Breast 42.49  
  115 Girls 50m Free 34.60  
  120 Girls 50m Fly 46.29  
Alicia Walls  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:48.35  
  105 Girls 50m Back 50.71  
  110 Girls 50m Breast 55.93  
  115 Girls 50m Free 38.34  
  120 Girls 50m Fly 57.67  
Phoebe Warburton  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  204 Girls 50m Breast 1:06.98  
  209 Girls 50m Back 56.87  
  219 Girls 50m Free 56.39  
Georgia White  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:30.39  
  206 Girls 50m Free 32.38  
  211 Girls 50m Fly 39.48  
  216 Girls 50m Breast 42.67  
  221 Girls 50m Back 37.33  
Georgia Wood  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:36.26  
  206 Girls 50m Free 34.06  
  211 Girls 50m Fly 40.87  
  216 Girls 50m Breast 43.94  
  221 Girls 50m Back 40.13  
© South Axholme Sharks, Cris Lewis 2005-2007