Halloween
Open
Sharks Main Site

2018 Meet Entries are now OPEN!

Entry Lists
Sprints banner logo
Athletes Entries Report for Louth Dolphins
Back to Index              Entries by Event
Please let your club entry Secretary know immediately if you spot any errors.
Georgia Ambridge-Richardson  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  103 Girls 50m Back NT  
  108 Girls 50m Breast NT  
  113 Girls 50m Free NT  
  118 Girls 50m Fly NT  
Archie Anderson  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  203 Boys 50m Back NT  
  208 Boys 50m Breast 1:08.00  
  213 Boys 50m Free NT  
  218 Boys 50m Fly NT  
Olivia Anstey  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:32.00  
  204 Girls 50m Breast 5:10.00  
  209 Girls 50m Back 44.00  
  214 Girls 50m Fly 41.00  
  219 Girls 50m Free 37.00  
Charlotte Bemrose  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:52.00  
  204 Girls 50m Breast 1:00.00  
  209 Girls 50m Back 51.00  
  214 Girls 50m Fly 59.00  
  219 Girls 50m Free 44.00  
Jack Brown  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 2:00.00  
  205 Boys 50m Back 48.00  
  210 Boys 50m Breast 1:06.00  
  215 Boys 50m Free 41.00  
  220 Boys 50m Fly 1:01.00  
Henry Buckley  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  203 Boys 50m Back 57.00  
  208 Boys 50m Breast 1:13.00  
  213 Boys 50m Free 1:05.00  
  218 Boys 50m Fly NT  
Francesca Burke  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:58.00  
  204 Girls 50m Breast 1:00.00  
  209 Girls 50m Back 52.00  
  214 Girls 50m Fly NT  
  219 Girls 50m Free 48.00  
Lucy Carter  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:46.00  
  204 Girls 50m Breast 6:20.00  
  209 Girls 50m Back 49.00  
  214 Girls 50m Fly 54.00  
  219 Girls 50m Free 43.00  
Molly Carter  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:36.00  
  206 Girls 50m Free 36.00  
  211 Girls 50m Fly 45.00  
  216 Girls 50m Breast 52.00  
  221 Girls 50m Back 41.00  
Isla Cassidy  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 2:05.00  
  204 Girls 50m Breast 1:13.00  
  209 Girls 50m Back 55.00  
  214 Girls 50m Fly 57.00  
  219 Girls 50m Free 45.00  
Emily Conner  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  204 Girls 50m Breast NT  
  209 Girls 50m Back NT  
  214 Girls 50m Fly NT  
  219 Girls 50m Free NT  
George Ellis  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 2:00.00  
  203 Boys 50m Back 54.00  
  208 Boys 50m Breast 59.00  
  213 Boys 50m Free 51.00  
  218 Boys 50m Fly 1:00.40  
Martha Evans  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 2:02.00  
  204 Girls 50m Breast 1:11.00  
  209 Girls 50m Back 58.00  
  214 Girls 50m Fly NT  
  219 Girls 50m Free 48.00  
Helena Field  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  103 Girls 50m Back 50.00  
  108 Girls 50m Breast 56.00  
  113 Girls 50m Free 43.00  
  118 Girls 50m Fly NT  
Rhys Gadsby  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  203 Boys 50m Back NT  
  208 Boys 50m Breast NT  
  213 Boys 50m Free NT  
  218 Boys 50m Fly NT  
Phoebe Goodwin  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:57.00  
  204 Girls 50m Breast 1:02.00  
  209 Girls 50m Back 52.00  
  214 Girls 50m Fly 1:01.00  
  219 Girls 50m Free 44.00  
Sam Hawson  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 2:05.00  
  203 Boys 50m Back 53.00  
  208 Boys 50m Breast 1:05.00  
  213 Boys 50m Free 45.00  
  218 Boys 50m Fly 1:11.00  
Florrie Hensman  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  103 Girls 50m Back NT  
  108 Girls 50m Breast NT  
  113 Girls 50m Free NT  
  118 Girls 50m Fly NT  
Elodie Hiles  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  204 Girls 50m Breast NT  
  209 Girls 50m Back 52.00  
  214 Girls 50m Fly NT  
  219 Girls 50m Free 50.00  
Daisy Jacklin  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 2:13.00  
  105 Girls 50m Back 1:09.00  
  110 Girls 50m Breast 1:10.00  
  115 Girls 50m Free 59.00  
  120 Girls 50m Fly 1:18.00  
Poppy Jacklin  -  15yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:22.00  
  107 Girls 50m Fly 36.00  
  112 Girls 50m Free 31.00  
  117 Girls 50m Back 36.00  
  122 Girls 50m Breast 43.00  
Rosie Jacklin  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:26.00  
  206 Girls 50m Free 35.00  
  211 Girls 50m Fly 43.00  
  216 Girls 50m Breast 4:40.00  
  221 Girls 50m Back 41.00  
Elsie Jackson  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:52.00  
  105 Girls 50m Back 50.00  
  110 Girls 50m Breast 1:00.00  
  115 Girls 50m Free 44.00  
  120 Girls 50m Fly 56.00  
Megan Jackson  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:57.00  
  105 Girls 50m Back 5:20.00  
  110 Girls 50m Breast 1:04.00  
  115 Girls 50m Free 41.00  
  120 Girls 50m Fly 1:00.00  
Xander James  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM NT  
  104 Boys 50m Breast 1:06.00  
  109 Boys 50m Back 1:01.00  
  114 Boys 50m Fly NT  
  119 Boys 50m Free 52.00  
Charlie Jeanes  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM 1:47.00  
  104 Boys 50m Breast 55.00  
  109 Boys 50m Back 47.00  
  114 Boys 50m Fly 10:40.00  
  119 Boys 50m Free 39.00  
Imogen Jenkins  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:45.00  
  204 Girls 50m Breast 56.00  
  209 Girls 50m Back 49.00  
  214 Girls 50m Fly 47.00  
  219 Girls 50m Free 45.00  
Gracie Keeton  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:51.00  
  204 Girls 50m Breast 55.00  
  209 Girls 50m Back 49.00  
  214 Girls 50m Fly 50.00  
  219 Girls 50m Free 44.00  
Edward Leggate  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM 1:48.00  
  104 Boys 50m Breast 58.00  
  109 Boys 50m Back 48.00  
  114 Boys 50m Fly 57.00  
  119 Boys 50m Free 41.00  
Emily Matthews  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:49.00  
  103 Girls 50m Back 50.00  
  108 Girls 50m Breast 1:01.00  
  113 Girls 50m Free 44.00  
  118 Girls 50m Fly 1:02.00  
Isabella Middleton  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  103 Girls 50m Back NT  
  108 Girls 50m Breast NT  
  113 Girls 50m Free NT  
  118 Girls 50m Fly NT  
Ava Rhodes  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  103 Girls 50m Back 1:01.00  
  108 Girls 50m Breast 1:10.00  
  113 Girls 50m Free 49.00  
Finley Scott  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 1:42.00  
  203 Boys 50m Back 44.00  
  208 Boys 50m Breast 57.00  
  213 Boys 50m Free 39.00  
  218 Boys 50m Fly 47.00  
Lucas Shufflebotham  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  203 Boys 50m Back NT  
  208 Boys 50m Breast NT  
  213 Boys 50m Free NT  
  218 Boys 50m Fly NT  
Theo Siddorn  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM 2:08.00  
  104 Boys 50m Breast 1:15.00  
  109 Boys 50m Back 54.00  
  114 Boys 50m Fly NT  
  119 Boys 50m Free 45.00  
Henry Smith  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  203 Boys 50m Back NT  
  208 Boys 50m Breast NT  
  213 Boys 50m Free NT  
  218 Boys 50m Fly NT  
Izobelle Mary Speakman  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:52.00  
  204 Girls 50m Breast 59.00  
  209 Girls 50m Back 52.00  
  214 Girls 50m Fly 54.00  
  219 Girls 50m Free 43.00  
Charles Tomkins  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM NT  
  104 Boys 50m Breast NT  
  109 Boys 50m Back NT  
  114 Boys 50m Fly NT  
  119 Boys 50m Free NT  
Arthur Topham  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 1:47.00  
  205 Boys 50m Back 49.00  
  210 Boys 50m Breast 58.00  
  215 Boys 50m Free 44.00  
  220 Boys 50m Fly 46.00  
Maisy Twigg  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:54.00  
  204 Girls 50m Breast 1:07.00  
  209 Girls 50m Back 50.00  
  214 Girls 50m Fly 57.00  
  219 Girls 50m Free 46.00  
Isabella Walter  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  103 Girls 50m Back NT  
  108 Girls 50m Breast NT  
  113 Girls 50m Free NT  
  118 Girls 50m Fly NT  
Indigo Willmington  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:20.00  
  206 Girls 50m Free 32.00  
  211 Girls 50m Fly 35.00  
  216 Girls 50m Breast 45.00  
  221 Girls 50m Back 36.00  
Solomon Willmington  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM 1:23.00  
  106 Boys 50m Free 32.00  
  111 Boys 50m Fly 37.00  
  116 Boys 50m Breast 45.00  
  121 Boys 50m Back 37.00  
Zebedee Willmington  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM 1:55.00  
  104 Boys 50m Breast 55.00  
  109 Boys 50m Back 48.00  
  114 Boys 50m Fly 55.00  
  119 Boys 50m Free 39.00  
Evie Wright  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:31.90  
  105 Girls 50m Back 45.70  
  110 Girls 50m Breast 42.60  
  115 Girls 50m Free 35.10  
  120 Girls 50m Fly 38.10  
© South Axholme Sharks, Cris Lewis 2005-2007