Halloween
Open
Sharks Main Site

2018 Meet Entries are now OPEN!

Entry Lists
Sprints banner logo
Athletes Entries Report for Pocklington Dolphins
Back to Index              Entries by Event
Please let your club entry Secretary know immediately if you spot any errors.
Ella Adrian  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  206 Girls 50m Free 35.40  
  211 Girls 50m Fly NT  
  221 Girls 50m Back 42.61  
Daniel Ashton  -  17yrs
  Event   Entry Time  
  207 Boys 50m Fly NT  
  212 Boys 50m Free NT  
  222 Boys 50m Breast NT  
Emily Ashton  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  110 Girls 50m Breast NT  
  115 Girls 50m Free NT  
  120 Girls 50m Fly NT  
Tess Atkinson  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  206 Girls 50m Free NT  
  211 Girls 50m Fly NT  
  216 Girls 50m Breast NT  
  221 Girls 50m Back 39.43  
Lewis Blythe  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  205 Boys 50m Back NT  
  210 Boys 50m Breast NT  
  215 Boys 50m Free NT  
  220 Boys 50m Fly NT  
Charlotte Brigham  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  206 Girls 50m Free NT  
  216 Girls 50m Breast NT  
Nathan Brown  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  205 Boys 50m Back 45.78  
  210 Boys 50m Breast NT  
  215 Boys 50m Free NT  
  220 Boys 50m Fly NT  
Megan Chu  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  204 Girls 50m Breast NT  
  209 Girls 50m Back NT  
  214 Girls 50m Fly NT  
  219 Girls 50m Free NT  
Ryan Clarkson  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  104 Boys 50m Breast NT  
  109 Boys 50m Back NT  
  119 Boys 50m Free NT  
Ryan Davison  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 1:40.00  
  205 Boys 50m Back NT  
  210 Boys 50m Breast NT  
  215 Boys 50m Free NT  
  220 Boys 50m Fly NT  
Darci Emmerson  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  204 Girls 50m Breast NT  
  209 Girls 50m Back 43.96  
  219 Girls 50m Free NT  
Jasper Gibson-Cass  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  205 Boys 50m Back NT  
  210 Boys 50m Breast NT  
  215 Boys 50m Free NT  
  220 Boys 50m Fly NT  
Thomas Gledall  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  104 Boys 50m Breast NT  
  109 Boys 50m Back NT  
  119 Boys 50m Free NT  
Eva Harris  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  105 Girls 50m Back 42.59  
  110 Girls 50m Breast NT  
  115 Girls 50m Free NT  
  120 Girls 50m Fly NT  
Georgina Harris  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  103 Girls 50m Back 48.84  
  108 Girls 50m Breast NT  
  113 Girls 50m Free NT  
  118 Girls 50m Fly NT  
Jessica Harrison  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  204 Girls 50m Breast NT  
  209 Girls 50m Back NT  
  214 Girls 50m Fly NT  
  219 Girls 50m Free 42.94  
Harry Hawkett  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM NT  
  106 Boys 50m Free NT  
  116 Boys 50m Breast NT  
  121 Boys 50m Back NT  
Isaac Heavisides  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  205 Boys 50m Back NT  
  210 Boys 50m Breast NT  
  215 Boys 50m Free NT  
Chloe Hopwood  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  204 Girls 50m Breast 50.27  
  209 Girls 50m Back 44.75  
  214 Girls 50m Fly NT  
  219 Girls 50m Free NT  
Sophie Hopwood  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  211 Girls 50m Fly NT  
  216 Girls 50m Breast NT  
  221 Girls 50m Back NT  
Will Horsley  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  205 Boys 50m Back NT  
  210 Boys 50m Breast NT  
  215 Boys 50m Free NT  
  220 Boys 50m Fly NT  
Alistair Jones  -  15yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  207 Boys 50m Fly NT  
  212 Boys 50m Free NT  
  217 Boys 50m Back 35.44  
  222 Boys 50m Breast NT  
Oliver Martin  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  203 Boys 50m Back NT  
  208 Boys 50m Breast NT  
  213 Boys 50m Free 42.00  
Jasmine Mayman  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  105 Girls 50m Back 54.12  
  110 Girls 50m Breast NT  
  115 Girls 50m Free NT  
  120 Girls 50m Fly NT  
Vivi Mayman  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:23.56  
  206 Girls 50m Free 32.34  
  211 Girls 50m Fly 35.15  
  216 Girls 50m Breast 45.39  
  221 Girls 50m Back 36.28  
Sol Maynard  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM NT  
  111 Boys 50m Fly NT  
  121 Boys 50m Back NT  
Brent Mellows  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM NT  
  106 Boys 50m Free 36.07  
  111 Boys 50m Fly NT  
  121 Boys 50m Back NT  
Jessica Mellows  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:33.00  
  105 Girls 50m Back 41.81  
  110 Girls 50m Breast NT  
  115 Girls 50m Free NT  
  120 Girls 50m Fly NT  
Claudia Moore  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  105 Girls 50m Back NT  
  110 Girls 50m Breast NT  
  115 Girls 50m Free NT  
  120 Girls 50m Fly NT  
Gabriella Moore  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  206 Girls 50m Free NT  
  211 Girls 50m Fly NT  
  216 Girls 50m Breast NT  
Reuben Moore  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM NT  
  104 Boys 50m Breast NT  
  109 Boys 50m Back NT  
  114 Boys 50m Fly NT  
  119 Boys 50m Free 42.38  
Hazel Norton  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  103 Girls 50m Back NT  
  108 Girls 50m Breast NT  
  113 Girls 50m Free NT  
Lily Norton  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  105 Girls 50m Back 47.00  
  110 Girls 50m Breast NT  
  115 Girls 50m Free NT  
  120 Girls 50m Fly NT  
Lois Norton  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  204 Girls 50m Breast NT  
  209 Girls 50m Back 57.78  
  219 Girls 50m Free NT  
Ben Pateman  -  16yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  207 Boys 50m Fly NT  
  212 Boys 50m Free NT  
  217 Boys 50m Back NT  
  222 Boys 50m Breast NT  
Scarlett Pateman  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  105 Girls 50m Back NT  
  110 Girls 50m Breast NT  
  120 Girls 50m Fly NT  
Joseph Pickering  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM NT  
  104 Boys 50m Breast NT  
  114 Boys 50m Fly NT  
  119 Boys 50m Free NT  
Olivia Pickering  -  16yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  107 Girls 50m Fly NT  
  112 Girls 50m Free NT  
  117 Girls 50m Back NT  
  122 Girls 50m Breast NT  
Harry Rogers  -  15yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  212 Boys 50m Free NT  
  222 Boys 50m Breast NT  
Lucy Rogers  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM Scratched  
  216 Girls 50m Breast Scratched  
  221 Girls 50m Back Scratched  
Olivia Rogers  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  110 Girls 50m Breast Scratched  
  115 Girls 50m Free Scratched  
Aisling Timmis  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  105 Girls 50m Back NT  
  115 Girls 50m Free NT  
  120 Girls 50m Fly NT  
Shonagh Timmis  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  204 Girls 50m Breast NT  
  214 Girls 50m Fly NT  
  219 Girls 50m Free NT  
Ben Towse  -  15yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  207 Boys 50m Fly NT  
  212 Boys 50m Free NT  
  217 Boys 50m Back NT  
  222 Boys 50m Breast NT  
Lucy Towse  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  206 Girls 50m Free NT  
  211 Girls 50m Fly NT  
  216 Girls 50m Breast NT  
  221 Girls 50m Back NT  
Katy Weld  -  15yrs
  Event   Entry Time  
  107 Girls 50m Fly NT  
  112 Girls 50m Free NT  
  117 Girls 50m Back 36.56  
  122 Girls 50m Breast NT  
Lucy Weld  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  206 Girls 50m Free NT  
  211 Girls 50m Fly NT  
  216 Girls 50m Breast NT  
  221 Girls 50m Back 35.84  
Ben Williams  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  205 Boys 50m Back NT  
  210 Boys 50m Breast NT  
  215 Boys 50m Free NT  
  220 Boys 50m Fly NT  
Luke Wise  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  203 Boys 50m Back NT  
  213 Boys 50m Free NT  
  218 Boys 50m Fly NT  
© South Axholme Sharks, Cris Lewis 2005-2007