Halloween
Open
Sharks Main Site

2018 Meet Entries are now OPEN!

Entry Lists
Sprints banner logo
Athletes Entries Report for South Axholme Sharks
Back to Index              Entries by Event
Please let your club entry Secretary know immediately if you spot any errors.
Nadine Addlesee  -  15yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:55.10  
  107 Girls 50m Fly 54.52  
  112 Girls 50m Free 39.82  
  117 Girls 50m Back 51.64  
  122 Girls 50m Breast 51.83  
Rohan Addlesee  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 1:58.37  
  205 Boys 50m Back 55.45  
  210 Boys 50m Breast 1:03.11  
  215 Boys 50m Free 44.68  
  220 Boys 50m Fly 58.36  
Harrison Ash  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  104 Boys 50m Breast NT  
Isabella Ash  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  105 Girls 50m Back NT  
  110 Girls 50m Breast NT  
  115 Girls 50m Free NT  
Isla Asher  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  105 Girls 50m Back NT  
  115 Girls 50m Free NT  
Kristopher Asher  -  15yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 1:15.36  
  207 Boys 50m Fly 31.23  
  212 Boys 50m Free 28.85  
  217 Boys 50m Back 34.85  
  222 Boys 50m Breast 38.10  
Hannah Barker  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:30.40  
  206 Girls 50m Free 36.93  
  211 Girls 50m Fly 41.47  
  216 Girls 50m Breast 47.17  
  221 Girls 50m Back 41.73  
Caitlin Bradwell  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:29.85  
  206 Girls 50m Free 37.79  
  211 Girls 50m Fly 39.82  
  216 Girls 50m Breast 48.23  
  221 Girls 50m Back 42.92  
Natalia Bradwell  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:52.68  
  105 Girls 50m Back 48.52  
  110 Girls 50m Breast 57.05  
  115 Girls 50m Free 44.85  
  120 Girls 50m Fly 1:00.85  
Harry Buttrick  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  205 Boys 50m Back NT  
  210 Boys 50m Breast NT  
  215 Boys 50m Free NT  
  220 Boys 50m Fly NT  
Oliver Buttrick  -  15yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  207 Boys 50m Fly NT  
  212 Boys 50m Free NT  
  217 Boys 50m Back NT  
  222 Boys 50m Breast NT  
Bethan Carlile  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  105 Girls 50m Back NT  
  110 Girls 50m Breast NT  
  115 Girls 50m Free NT  
  120 Girls 50m Fly NT  
Holly Carlile  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  204 Girls 50m Breast NT  
  209 Girls 50m Back NT  
  219 Girls 50m Free NT  
Daniel Carter  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  210 Boys 50m Breast NT  
  215 Boys 50m Free NT  
  220 Boys 50m Fly NT  
Oliver Craighill  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  205 Boys 50m Back NT  
  215 Boys 50m Free NT  
Oliver Crow  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 1:53.30  
  205 Boys 50m Back 51.66  
  210 Boys 50m Breast 1:01.05  
  215 Boys 50m Free 45.40  
  220 Boys 50m Fly 58.39  
Thomas Crow  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM 1:15.58  
  106 Boys 50m Free 28.97  
  111 Boys 50m Fly 36.50  
  116 Boys 50m Breast 41.30  
  121 Boys 50m Back 32.59  
Beau Dickerson  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  203 Boys 50m Back NT  
  208 Boys 50m Breast NT  
  213 Boys 50m Free NT  
Georgia Drury  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  105 Girls 50m Back 57.31  
  110 Girls 50m Breast 1:10.54  
  115 Girls 50m Free 1:04.99  
  120 Girls 50m Fly NT  
Isaac Etridge  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  104 Boys 50m Breast NT  
  109 Boys 50m Back NT  
  119 Boys 50m Free NT  
Emily Exton  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:23.02  
  206 Girls 50m Free 34.32  
  211 Girls 50m Fly 38.73  
  216 Girls 50m Breast 44.75  
  221 Girls 50m Back 38.61  
Sam Forster  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM NT  
  210 Boys 50m Breast NT  
  215 Boys 50m Free NT  
  220 Boys 50m Fly NT  
Harry Garbutt  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM NT  
  104 Boys 50m Breast 1:09.79  
  109 Boys 50m Back 1:02.72  
  114 Boys 50m Fly 1:15.97  
  119 Boys 50m Free 53.58  
Christopher Grayson  -  18yrs
  Event   Entry Time  
  212 Boys 50m Free 28.71  
  222 Boys 50m Breast 36.75  
Holly Hadfield  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  105 Girls 50m Back 53.09  
  110 Girls 50m Breast 1:06.74  
  115 Girls 50m Free 51.68  
  120 Girls 50m Fly NT  
Jessica Hather  -  17yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:17.36  
  107 Girls 50m Fly 31.65  
  112 Girls 50m Free 30.90  
  117 Girls 50m Back 36.23  
  122 Girls 50m Breast 38.84  
Poppy Livingstone  -  15yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:21.22  
  107 Girls 50m Fly 36.66  
  112 Girls 50m Free 31.59  
  117 Girls 50m Back 36.54  
  122 Girls 50m Breast 42.00  
Elodie Maloigne  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:54.02  
  204 Girls 50m Breast 49.84  
  209 Girls 50m Back 54.93  
  214 Girls 50m Fly 59.85  
  219 Girls 50m Free 43.96  
Leo Maloigne  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  102 Boys 100m IM 1:44.68  
  106 Boys 50m Free 39.18  
  111 Boys 50m Fly 47.76  
  116 Boys 50m Breast 50.42  
  121 Boys 50m Back 45.10  
Joanna McCallum  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:31.96  
  204 Girls 50m Breast 48.48  
  209 Girls 50m Back 42.04  
  214 Girls 50m Fly 40.42  
  219 Girls 50m Free 36.64  
Lizzie McCallum  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:18.65  
  206 Girls 50m Free 30.61  
  211 Girls 50m Fly 34.41  
  216 Girls 50m Breast 41.78  
  221 Girls 50m Back 36.16  
Daniella Milner  -  12yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:38.59  
  105 Girls 50m Back 47.88  
  110 Girls 50m Breast 49.89  
  115 Girls 50m Free 38.80  
  120 Girls 50m Fly 47.13  
Alfie Nixon  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 1:37.64  
  205 Boys 50m Back 43.26  
  210 Boys 50m Breast 51.98  
  215 Boys 50m Free 36.53  
  220 Boys 50m Fly 49.32  
Eva Phillipson  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:49.22  
  204 Girls 50m Breast 56.82  
  209 Girls 50m Back 50.97  
  214 Girls 50m Fly 53.71  
  219 Girls 50m Free 43.03  
Grace Rowing  -  13yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM NT  
  206 Girls 50m Free NT  
  216 Girls 50m Breast NT  
  221 Girls 50m Back NT  
Eva Temperton-Croft  -  9yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM NT  
  108 Girls 50m Breast NT  
  113 Girls 50m Free NT  
Jack Warr  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  201 Boys 100m IM 1:47.72  
  205 Boys 50m Back 44.15  
  215 Boys 50m Free 39.42  
  220 Boys 50m Fly NT  
Molly Warr  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:25.38  
  206 Girls 50m Free 33.17  
  211 Girls 50m Fly 36.99  
  216 Girls 50m Breast 45.17  
  221 Girls 50m Back 36.62  
Sophie Waugh-Moore  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  115 Girls 50m Free NT  
  120 Girls 50m Fly NT  
Caitlin Weir  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:43.97  
  105 Girls 50m Back 47.88  
  110 Girls 50m Breast NT  
  115 Girls 50m Free 41.95  
  120 Girls 50m Fly 57.60  
Zoe Whitehead  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:27.20  
  206 Girls 50m Free 34.24  
  211 Girls 50m Fly 40.23  
  216 Girls 50m Breast 47.08  
  221 Girls 50m Back 42.12  
Amelia Wilkinson  -  10yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:47.40  
  204 Girls 50m Breast 1:01.00  
  209 Girls 50m Back 47.96  
  214 Girls 50m Fly 53.20  
  219 Girls 50m Free 40.23  
McKenna Wilkinson  -  11yrs
  Event   Entry Time  
  105 Girls 50m Back NT  
  110 Girls 50m Breast NT  
  115 Girls 50m Free NT  
  120 Girls 50m Fly NT  
Annie Wilson  -  14yrs
  Event   Entry Time  
  202 Girls 100m IM 1:17.10  
  206 Girls 50m Free 32.74  
  211 Girls 50m Fly 36.36  
  216 Girls 50m Breast 38.27  
  221 Girls 50m Back 35.36  
Charlotte Wilson  -  17yrs
  Event   Entry Time  
  101 Girls 100m IM 1:15.31  
  107 Girls 50m Fly 33.70  
  112 Girls 50m Free 31.25  
  117 Girls 50m Back 34.24  
  122 Girls 50m Breast 39.03  
© South Axholme Sharks, Cris Lewis 2005-2007