Splits
|
||||||||
Jack Baldwin |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 106: Boys 50m Free (A Grade)
|
7th | 30.47 |
|
+0.53 | ||||
Event 111: Boys 50m Fly (B Grade)
|
3rd | 36.88 |
|
4.0 | -1.19 | |||
Event 116: Boys 50m Breast |
TKT | 45.32 | 43.88 | -1.44 | ||||
Event 121: Boys 50m Back (C Grade)
|
4th | 40.24 |
|
3.0 | +0.73 | |||
James Baldwin |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Boys 50m Back (B Grade)
|
2nd | 42.13 |
|
5.0 | -0.74 | |||
Event 210: Boys 50m Breast (B Grade)
|
4th | 46.22 |
|
3.0 | +2.68 | |||
Event 215: Boys 50m Free (A Grade)
|
2nd | 33.65 |
|
5.0 | +1.48 | |||
Event 220: Boys 50m Fly (A Grade)
|
2nd | 38.36 |
|
5.0 | +2.04 | |||
Regan Baldwin |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 107: Girls 50m Fly (A Grade)
|
6th | 33.54 |
|
1.0 | +0.36 | |||
Event 112: Girls 50m Free (A Grade)
|
10th | 30.86 |
|
+0.50 | ||||
Event 117: Girls 50m Back (A Grade)
|
3rd | 34.61 |
|
4.0 | +0.82 | |||
Event 122: Girls 50m Breast (A Grade)
|
5th | 38.80 |
|
2.0 | +1.57 | |||
Sophie Beecroft |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (B Grade)
|
1st | 1:21.12 |
|
6.0 | +0.14 | |||
Event 107: Girls 50m Fly |
TKT | 41.59 | 38.04 | -3.55 | ||||
Event 112: Girls 50m Free (B Grade)
|
9th | 32.84 |
|
+1.29 | ||||
Event 117: Girls 50m Back (B Grade)
|
10th | 40.29 |
|
+0.15 | ||||
Event 122: Girls 50m Breast (B Grade)
|
2nd | 41.19 |
|
5.0 | +0.50 | |||
Reuben Bentley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 50m Back
|
1st | NT |
|
6.0 | npt | |||
Event 208: Boys 50m Breast |
DQ | 7.1 Multiple butterfly kicks performed after start/turn |
||||||
Event 213: Boys 50m Free
|
1st | NT |
|
6.0 | npt | |||
Megan Berry |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (A Grade)
|
5th | 1:15.93 |
|
2.0 | +0.05 | |||
Event 107: Girls 50m Fly (A Grade)
|
8th | 33.69 |
|
+0.41 | ||||
Event 112: Girls 50m Free (A Grade)
|
6th | 29.30 |
|
1.0 | +1.16 | |||
Event 117: Girls 50m Back (B Grade)
|
5th | 37.42 |
|
2.0 | +0.28 | |||
Event 122: Girls 50m Breast (A Grade)
|
4th | 37.90 |
|
3.0 | +1.97 | |||
Holly Billam |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (A Grade)
|
4th | 1:18.11 |
|
3.0 | -1.81 | |||
Event 206: Girls 50m Free (A Grade)
|
3rd | 29.82 |
|
4.0 | +0.22 | |||
Event 216: Girls 50m Breast |
TKT | 46.23 | 41.62 | -4.61 | ||||
Event 221: Girls 50m Back (A Grade)
|
1st | 33.41 |
|
6.0 | +0.73 | |||
Isabelle Bridgeman |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Girls 50m Back (C Grade)
|
25th | NT |
|
npt | ||||
Event 110: Girls 50m Breast (C Grade)
|
6th | 1:00.10 |
|
1.0 | -7.79 | |||
Event 115: Girls 50m Free (C Grade)
|
23rd | 54.15 |
|
-6.52 | ||||
Ella Brown |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Girls 50m Back |
TKT | 45.06 | 44.12 | -0.94 | ||||
Event 110: Girls 50m Breast (C Grade)
|
14th | 56.33 |
|
-2.55 | ||||
Event 115: Girls 50m Free (C Grade)
|
3rd | 42.51 |
|
4.0 | -0.82 | |||
Event 120: Girls 50m Fly (B Grade)
|
10th | 44.00 |
|
+2.03 | ||||
Sam Brown |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Boys 50m Back (C Grade)
|
9th | 56.19 |
|
-4.63 | ||||
Event 210: Boys 50m Breast |
DQ | 7.6 Did not touch at finish with both hands |
||||||
Event 215: Boys 50m Free (C Grade)
|
11th | 42.71 |
|
+1.14 | ||||
Lucas Buttler |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m IM (B Grade)
|
4th | 1:50.53 |
|
3.0 | -1.94 | |||
Event 109: Boys 50m Back |
TKT | 46.03 | 45.07 | -0.96 | ||||
Event 114: Boys 50m Fly (C Grade)
|
3rd | 1:03.12 |
|
4.0 | -1.30 | |||
Event 119: Boys 50m Free (B Grade)
|
1st | 39.91 |
|
6.0 | -0.85 | |||
Bartholomew Clark |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 207: Boys 50m Fly |
Scratched | |||||||
Event 212: Boys 50m Free |
Scratched | |||||||
Benjamin Cornelius |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Boys 50m Back |
Scratched | |||||||
Event 215: Boys 50m Free |
Scratched | |||||||
Cameron Coulter |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 203: Boys 50m Back |
Scratched | |||||||
Event 208: Boys 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 213: Boys 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 218: Boys 50m Fly |
Scratched | |||||||
Penny Crossley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 204: Girls 50m Breast (B Grade)
|
3rd | 53.91 |
|
4.0 | +1.52 | |||
Event 219: Girls 50m Free (C Grade)
|
2nd | 46.01 |
|
5.0 | +0.23 | |||
Daniel Curran |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 207: Boys 50m Fly (A Grade)
|
7th | 30.70 |
|
+0.93 | ||||
Event 212: Boys 50m Free (A Grade)
|
5th | 27.13 |
|
2.0 | +0.94 | |||
Event 217: Boys 50m Back (B Grade)
|
1st | 33.71 |
|
6.0 | +1.79 | |||
Event 222: Boys 50m Breast (A Grade)
|
4th | 35.77 |
|
3.0 | +2.23 | |||
Emilie Curran |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Girls 50m Back
|
7th | 53.22 |
|
+0.05 | ||||
Event 108: Girls 50m Breast
|
5th | 58.61 |
|
2.0 | +0.65 | |||
Event 113: Girls 50m Free
|
6th | 43.85 |
|
1.0 | +0.39 | |||
Event 118: Girls 50m Fly
|
4th | 57.86 |
|
3.0 | +0.46 | |||
Lucy Curran |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (A Grade)
|
5th | 1:17.08 |
|
2.0 | +0.05 | |||
Event 206: Girls 50m Free (A Grade)
|
4th | 30.31 |
|
3.0 | -0.06 | |||
Event 211: Girls 50m Fly (A Grade)
|
4th | 33.03 |
|
3.0 | +0.97 | |||
Event 216: Girls 50m Breast (A Grade)
|
5th | 40.98 |
|
2.0 | +0.39 | |||
Event 221: Girls 50m Back (B Grade)
|
2nd | 38.99 |
|
5.0 | -0.53 | |||
Edward Dixon |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM (C Grade)
|
3rd | 2:00.93 |
|
4.0 | -20.08 | |||
Event 205: Boys 50m Back (C Grade)
|
5th | 50.45 |
|
2.0 | -0.96 | |||
Event 210: Boys 50m Breast (C Grade)
|
9th | 57.83 |
|
-0.23 | ||||
Event 215: Boys 50m Free (C Grade)
|
10th | 45.50 |
|
-2.47 | ||||
Event 220: Boys 50m Fly (C Grade)
|
6th | 54.06 |
|
1.0 | -2.77 | |||
Fleur Dudicourt Smith |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM |
TKT | 1:22.03 | 1:18.64 | -3.39 | ||||
Event 105: Girls 50m Back |
TKT | 35.00 | 34.37 | -0.63 | ||||
Event 110: Girls 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 115: Girls 50m Free |
TKT | 31.00 | 30.79 | -0.21 | ||||
Event 120: Girls 50m Fly |
TKT | 34.50 | 33.94 | -0.56 | ||||
Chloe East |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Girls 50m Back (C Grade)
|
9th | 45.81 |
|
+1.18 | ||||
Event 110: Girls 50m Breast (B Grade)
|
11th | 48.14 |
|
+0.85 | ||||
Event 115: Girls 50m Free (B Grade)
|
16th | 39.06 |
|
+0.01 | ||||
Event 120: Girls 50m Fly (C Grade)
|
7th | NT |
|
npt | ||||
Arabella Farrow |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Girls 50m Back
|
11th | NT |
|
npt | ||||
Event 108: Girls 50m Breast
|
8th | NT |
|
npt | ||||
Event 113: Girls 50m Free
|
12th | 53.88 |
|
-2.67 | ||||
Jacob Farrow |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM |
TKT | 1:30.71 | 1:27.04 | -3.67 | ||||
Event 205: Boys 50m Back (A Grade)
|
3rd | 39.64 |
|
4.0 | +0.70 | |||
Event 210: Boys 50m Breast (B Grade)
|
2nd | 46.19 |
|
5.0 | -0.19 | |||
Event 215: Boys 50m Free (A Grade)
|
3rd | 33.51 |
|
4.0 | +3.11 | |||
Jasper Gibson-Cass |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m IM (A Grade)
|
4th | 1:16.65 |
|
3.0 | +0.62 | |||
Event 106: Boys 50m Free (A Grade)
|
4th | 29.18 |
|
3.0 | +1.27 | |||
Event 111: Boys 50m Fly (B Grade)
|
1st | 34.82 |
|
6.0 | +0.61 | |||
Event 116: Boys 50m Breast (B Grade)
|
2nd | 41.11 |
|
5.0 | +0.15 | |||
Event 121: Boys 50m Back (A Grade)
|
2nd | 33.87 |
|
5.0 | +0.69 | |||
Ailis Gorry |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM |
TKT | 1:27.23 | 1:17.94 | -9.29 | ||||
Event 206: Girls 50m Free (A Grade)
|
9th | 31.81 |
|
+0.02 | ||||
Event 211: Girls 50m Fly (A Grade)
|
5th | 33.56 |
|
2.0 | +0.79 | |||
Event 221: Girls 50m Back (A Grade)
|
3rd | 34.30 |
|
4.0 | +0.62 | |||
Lola Gorry |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (B Grade)
|
13th | 1:26.95 |
|
+1.48 | ||||
Event 107: Girls 50m Fly (B Grade)
|
8th | 37.09 |
|
+1.53 | ||||
Event 112: Girls 50m Free (B Grade)
|
14th | 34.87 |
|
+2.54 | ||||
Event 122: Girls 50m Breast (B Grade)
|
10th | 43.20 |
|
+3.15 | ||||
Kieran Grant |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM (A Grade)
|
1st | 1:02.00 |
|
6.0 | +0.32 | |||
Event 207: Boys 50m Fly |
TKT | 27.50 | 27.05 | -0.45 | ||||
Event 212: Boys 50m Free |
TKT | 25.50 | 25.17 | -0.33 | ||||
Event 217: Boys 50m Back (A Grade)
|
1st | 28.50 |
|
6.0 | +0.29 | |||
Stella Hall |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM
|
4th | NT |
|
3.0 | npt | |||
Event 103: Girls 50m Back
|
1st | 47.68 |
|
6.0 | +0.76 | |||
Event 108: Girls 50m Breast
|
1st | 56.58 |
|
6.0 | -0.97 | |||
Event 113: Girls 50m Free
|
2nd | 41.34 |
|
5.0 | +0.81 | |||
Oscar Harling |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM
|
1st | NT |
|
6.0 | npt | |||
Event 203: Boys 50m Back
|
2nd | 49.60 |
|
5.0 | -1.05 | |||
Event 208: Boys 50m Breast |
DQ | 7.6 Did not touch at turn with both hands |
||||||
Event 213: Boys 50m Free
|
3rd | 42.34 |
|
4.0 | +1.01 | |||
Event 218: Boys 50m Fly
|
1st | NT |
|
6.0 | npt | |||
Chloe Hopwood |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 206: Girls 50m Free (B Grade)
|
7th | 35.03 |
|
+0.25 | ||||
Event 211: Girls 50m Fly |
TKT | 42.28 | 40.46 | -1.82 | ||||
Event 216: Girls 50m Breast (B Grade)
|
15th | 46.14 |
|
+1.71 | ||||
Event 221: Girls 50m Back (B Grade)
|
15th | 42.05 |
|
+1.57 | ||||
Nathaniel Horner |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM (A Grade)
|
4th | 1:05.86 |
|
3.0 | +0.65 | |||
Event 207: Boys 50m Fly (A Grade)
|
2nd | 27.60 |
|
5.0 | +0.45 | |||
Event 212: Boys 50m Free (A Grade)
|
1st | 25.50 |
|
6.0 | +1.16 | |||
Event 217: Boys 50m Back (A Grade)
|
2nd | 30.86 |
|
5.0 | +0.07 | |||
Anna Kendall |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 204: Girls 50m Breast (C Grade)
|
6th | 1:15.79 |
|
1.0 | -13.78 | |||
Event 209: Girls 50m Back (C Grade)
|
4th | 52.85 |
|
3.0 | +2.19 | |||
Event 219: Girls 50m Free (C Grade)
|
8th | 55.11 |
|
-3.76 | ||||
Florence Kitney |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (A Grade)
|
4th | 1:33.64 |
|
3.0 | +2.85 | |||
Event 204: Girls 50m Breast (A Grade)
|
3rd | 46.65 |
|
3.5 | +0.55 | |||
Event 209: Girls 50m Back (A Grade)
|
4th | 42.33 |
|
3.0 | +2.72 | |||
Event 214: Girls 50m Fly (A Grade)
|
5th | 42.90 |
|
2.0 | +4.28 | |||
Event 219: Girls 50m Free (A Grade)
|
5th | 36.31 |
|
2.0 | +2.83 | |||
Georgina Kitney |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM |
TKT | 1:23.75 | 1:18.51 | -5.24 | ||||
Event 206: Girls 50m Free (A Grade)
|
7th | 32.20 |
|
-1.02 | ||||
Event 211: Girls 50m Fly (B Grade)
|
4th | 40.21 |
|
3.0 | -3.26 | |||
Event 216: Girls 50m Breast |
TKT | 42.08 | 40.53 | -1.55 | ||||
Event 221: Girls 50m Back (A Grade)
|
4th | 34.35 |
|
3.0 | +0.95 | |||
Henry Konieczko-Hansom |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM
|
2nd | NT |
|
5.0 | npt | |||
Event 203: Boys 50m Back
|
3rd | 52.52 |
|
4.0 | +1.22 | |||
Event 208: Boys 50m Breast
|
1st | 56.71 |
|
6.0 | -1.79 | |||
Event 213: Boys 50m Free
|
2nd | 46.34 |
|
5.0 | -3.33 | |||
Event 218: Boys 50m Fly
|
2nd | NT |
|
5.0 | npt | |||
Olivia Large |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 107: Girls 50m Fly (C Grade)
|
1st | 39.88 |
|
6.0 | +0.05 | |||
Event 112: Girls 50m Free (B Grade)
|
11th | 33.35 |
|
+1.72 | ||||
Event 117: Girls 50m Back (C Grade)
|
3rd | 42.10 |
|
4.0 | +1.12 | |||
Event 122: Girls 50m Breast (C Grade)
|
2nd | 46.99 |
|
5.0 | +1.13 | |||
Teagan Liddle |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM |
TKT | 1:34.56 | 1:32.51 | -2.05 | ||||
Event 206: Girls 50m Free (B Grade)
|
10th | 35.07 |
|
+0.52 | ||||
Event 211: Girls 50m Fly (C Grade)
|
7th | 45.35 |
|
-0.79 | ||||
Event 216: Girls 50m Breast (C Grade)
|
7th | 49.57 |
|
+0.17 | ||||
Event 221: Girls 50m Back (B Grade)
|
5th | 38.80 |
|
2.0 | +1.68 | |||
Ellie Mae Macqualter |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 206: Girls 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 211: Girls 50m Fly |
Scratched | |||||||
Event 216: Girls 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 221: Girls 50m Back |
Scratched | |||||||
Alice McKenna |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (B Grade)
|
14th | 1:25.52 |
|
+3.98 | ||||
Event 107: Girls 50m Fly (B Grade)
|
9th | 35.91 |
|
+2.86 | ||||
Event 112: Girls 50m Free (B Grade)
|
12th | 32.04 |
|
+3.17 | ||||
Event 117: Girls 50m Back (B Grade)
|
13th | 39.47 |
|
+4.04 | ||||
Alex McNamara |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m IM (B Grade)
|
2nd | 1:26.57 |
|
5.0 | -6.37 | |||
Event 106: Boys 50m Free (B Grade)
|
2nd | 31.50 |
|
5.0 | -0.10 | |||
Event 111: Boys 50m Fly |
TKT | 37.37 | 34.23 | -3.14 | ||||
Event 121: Boys 50m Back |
TKT | 36.44 | 34.92 | -1.52 | ||||
Jessica Morris |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 105: Girls 50m Back |
Scratched | |||||||
Event 110: Girls 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 115: Girls 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 120: Girls 50m Fly |
Scratched | |||||||
Flora Myers |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (A Grade)
|
9th | 1:21.70 |
|
-0.50 | ||||
Event 206: Girls 50m Free (A Grade)
|
8th | 30.11 |
|
+1.14 | ||||
Event 211: Girls 50m Fly (A Grade)
|
9th | 35.45 |
|
+0.44 | ||||
Event 216: Girls 50m Breast |
Did Not Compete | |||||||
Event 221: Girls 50m Back (A Grade)
|
6th | 36.95 |
|
1.0 | -0.43 | |||
Agnes Osborne |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 107: Girls 50m Fly |
Scratched | |||||||
Event 112: Girls 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 117: Girls 50m Back |
Scratched | |||||||
George Plumridge |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 106: Boys 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 111: Boys 50m Fly |
Scratched | |||||||
Event 116: Boys 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 121: Boys 50m Back |
Scratched | |||||||
Anna Powers |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (B Grade)
|
3rd | 1:23.76 |
|
4.0 | -2.42 | |||
Event 107: Girls 50m Fly (A Grade)
|
7th | 33.30 |
|
+0.63 | ||||
Event 112: Girls 50m Free (A Grade)
|
11th | 31.17 |
|
+0.32 | ||||
Ryan Powers |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM |
TKT | 1:32.94 | 1:16.93 | -16.01 | ||||
Event 212: Boys 50m Free |
TKT | 29.52 | 29.35 | -0.17 | ||||
Event 217: Boys 50m Back |
TKT | 38.94 | 34.48 | -4.46 | ||||
Aida Rahmany |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 107: Girls 50m Fly |
Scratched | |||||||
Event 112: Girls 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 117: Girls 50m Back |
Scratched | |||||||
Joseph Raye |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m IM |
TKT | 1:21.72 | 1:16.72 | -5.00 | ||||
Event 106: Boys 50m Free (A Grade)
|
5th | 30.03 |
|
2.0 | +0.66 | |||
Event 121: Boys 50m Back (B Grade)
|
3rd | 36.92 |
|
4.0 | -0.15 | |||
George Roberts |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 104: Boys 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 109: Boys 50m Back |
Scratched | |||||||
Event 119: Boys 50m Free |
Scratched | |||||||
Louisa Roberts |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Girls 50m Back |
Scratched | |||||||
Event 110: Girls 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 115: Girls 50m Free |
Scratched | |||||||
Harry Rook |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 106: Boys 50m Free (A Grade)
|
1st | 28.00 |
|
6.0 | +0.50 | |||
Event 111: Boys 50m Fly (A Grade)
|
1st | 30.90 |
|
6.0 | +0.06 | |||
Event 121: Boys 50m Back |
Scratched | |||||||
Millie Salmon |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 206: Girls 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 211: Girls 50m Fly |
Scratched | |||||||
Event 216: Girls 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 221: Girls 50m Back |
Scratched | |||||||
Eva Scaife |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 107: Girls 50m Fly (B Grade)
|
4th | 35.57 |
|
3.0 | +0.95 | |||
Event 112: Girls 50m Free (A Grade)
|
12th | 31.38 |
|
+2.11 | ||||
Event 117: Girls 50m Back (B Grade)
|
7th | 37.56 |
|
+0.93 | ||||
Event 122: Girls 50m Breast (B Grade)
|
5th | 45.16 |
|
2.0 | -0.34 | |||
Bessie Shearsmith |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Girls 50m Back
|
12th | 1:06.44 |
|
-5.26 | ||||
Event 108: Girls 50m Breast
|
12th | 1:18.62 |
|
+2.27 | ||||
Event 113: Girls 50m Free
|
14th | 55.08 |
|
+4.19 | ||||
William Sims |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 104: Boys 50m Breast (C Grade)
|
2nd | 1:12.24 |
|
5.0 | -12.09 | |||
Event 109: Boys 50m Back (C Grade)
|
1st | 59.48 |
|
6.0 | -5.01 | |||
Event 114: Boys 50m Fly (C Grade)
|
1st | NT |
|
6.0 | npt | |||
Event 119: Boys 50m Free |
TKT | 46.20 | 43.47 | -2.73 | ||||
Oliver Smith |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM (B Grade)
|
3rd | 1:33.89 |
|
4.0 | -3.43 | |||
Event 205: Boys 50m Back (B Grade)
|
5th | 44.11 |
|
2.0 | -0.88 | |||
Event 210: Boys 50m Breast (B Grade)
|
7th | 48.85 |
|
+2.49 | ||||
Event 215: Boys 50m Free (B Grade)
|
6th | 37.00 |
|
1.0 | +0.29 | |||
Event 220: Boys 50m Fly (B Grade)
|
3rd | 43.95 |
|
4.0 | +1.87 | |||
Benjamin Stevens |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 104: Boys 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 109: Boys 50m Back |
Scratched | |||||||
Event 114: Boys 50m Fly |
Scratched | |||||||
Event 119: Boys 50m Free |
Scratched | |||||||
Daniel Stevens |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM (A Grade)
|
2nd | 1:02.89 |
|
5.0 | +0.72 | |||
Event 207: Boys 50m Fly (A Grade)
|
1st | 27.50 |
|
6.0 | +0.28 | |||
Event 212: Boys 50m Free |
TKT | 25.50 | 25.46 | -0.04 | ||||
Event 217: Boys 50m Back |
Did Not Compete | |||||||
Event 222: Boys 50m Breast (A Grade)
|
1st | 31.50 |
|
6.0 | +0.27 | |||
Charlotte Sutcliffe |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM |
TKT | 1:42.81 | 1:34.39 | -8.42 | ||||
Event 105: Girls 50m Back |
TKT | 46.99 | 44.86 | -2.13 | ||||
Event 110: Girls 50m Breast (B Grade)
|
8th | 46.30 |
|
+1.72 | ||||
Event 115: Girls 50m Free (B Grade)
|
13th | 37.66 |
|
+1.02 | ||||
Event 120: Girls 50m Fly (B Grade)
|
11th | 44.08 |
|
+4.13 | ||||
Georgia Sutcliffe |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (A Grade)
|
7th | 1:19.33 |
|
-1.45 | ||||
Event 206: Girls 50m Free (A Grade)
|
6th | 31.48 |
|
1.0 | -0.36 | |||
Event 211: Girls 50m Fly (A Grade)
|
1st | 32.95 |
|
6.0 | +0.25 | |||
Event 221: Girls 50m Back (A Grade)
|
5th | 34.34 |
|
2.0 | +1.59 | |||
William Sutcliffe |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM (A Grade)
|
3rd | 1:06.42 |
|
4.0 | -0.86 | |||
Event 207: Boys 50m Fly (A Grade)
|
4th | 28.64 |
|
3.0 | -0.14 | |||
Event 212: Boys 50m Free (A Grade)
|
2nd | 26.29 |
|
5.0 | +0.58 | |||
Event 217: Boys 50m Back |
Scratched | |||||||
Event 222: Boys 50m Breast (A Grade)
|
2nd | 32.30 |
|
5.0 | +0.49 | |||
Emily Thompson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM |
TKT | 2:02.69 | 1:35.40 | -27.29 | ||||
Event 105: Girls 50m Back |
TKT | 54.42 | 41.17 | -13.25 | ||||
Event 110: Girls 50m Breast (C Grade)
|
5th | NT |
|
2.0 | npt | |||
Event 115: Girls 50m Free |
TKT | 45.72 | 35.04 | -10.68 | ||||
Event 120: Girls 50m Fly |
TKT | 57.19 | 43.31 | -13.88 | ||||
Oliver Thompson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 50m Back
|
4th | NT |
|
3.0 | npt | |||
Event 208: Boys 50m Breast |
DQ | 7.6 Did not touch at turn with both hands |
||||||
Event 213: Boys 50m Free
|
5th | NT |
|
2.0 | npt | |||
Hallie Twidale |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (B Grade)
|
10th | 1:28.28 |
|
+1.65 | ||||
Event 206: Girls 50m Free (B Grade)
|
17th | 35.20 |
|
+1.78 | ||||
Event 221: Girls 50m Back (B Grade)
|
13th | 40.44 |
|
+1.77 | ||||
Roxie Twidale |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (A Grade)
|
1st | 1:22.63 |
|
6.0 | -3.48 | |||
Event 105: Girls 50m Back (A Grade)
|
2nd | 36.09 |
|
5.0 | +0.64 | |||
Event 110: Girls 50m Breast (A Grade)
|
1st | 42.20 |
|
6.0 | +1.24 | |||
Event 120: Girls 50m Fly |
TKT | 34.50 | 34.18 | -0.32 | ||||
Ruby Underwood |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Girls 50m Back
|
13th | NT |
|
npt | ||||
Event 113: Girls 50m Free
|
15th | NT |
|
npt | ||||
Lucy Weldon |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (A Grade)
|
3rd | 1:14.70 |
|
4.0 | +0.05 | |||
Event 107: Girls 50m Fly (A Grade)
|
1st | 31.77 |
|
6.0 | +0.39 | |||
Event 112: Girls 50m Free (A Grade)
|
3rd | 29.03 |
|
4.0 | +0.87 | |||
Event 122: Girls 50m Breast (A Grade)
|
1st | 35.50 |
|
6.0 | +1.30 | |||
Oliver Wilbraham |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM
|
3rd | NT |
|
4.0 | npt | |||
Event 203: Boys 50m Back
|
5th | 1:08.06 |
|
2.0 | -6.55 | |||
Event 208: Boys 50m Breast
|
2nd | 1:13.85 |
|
5.0 | -0.29 | |||
Event 213: Boys 50m Free
|
4th | 59.60 |
|
3.0 | -1.81 | |||
Event 218: Boys 50m Fly
|
3rd | NT |
|
4.0 | npt | |||
Charlotte Wilkinson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Girls 50m Back (A Grade)
|
3rd | 37.62 |
|
4.0 | -0.38 | |||
Event 110: Girls 50m Breast |
TKT | 42.18 | 41.94 | -0.24 | ||||
Event 115: Girls 50m Free (A Grade)
|
4th | 32.50 |
|
3.0 | +1.09 |