Splits
|
||||||||
Tess Atkinson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (B Grade)
|
2nd | 1:22.34 |
|
5.0 | -1.06 | |||
Event 112: Girls 50m Free (A Grade)
|
8th | 30.12 |
|
+1.01 | ||||
Event 117: Girls 50m Back (B Grade)
|
2nd | 37.52 |
|
5.0 | -0.96 | |||
Event 122: Girls 50m Breast (B Grade)
|
8th | 44.18 |
|
+1.69 | ||||
Alicia Berger |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (A Grade)
|
5th | 1:26.36 |
|
2.0 | -2.38 | |||
Event 105: Girls 50m Back (A Grade)
|
5th | 37.80 |
|
2.0 | +0.44 | |||
Event 110: Girls 50m Breast (A Grade)
|
6th | 43.87 |
|
1.0 | +1.01 | |||
Event 115: Girls 50m Free (A Grade)
|
8th | 34.04 |
|
+1.07 | ||||
Event 120: Girls 50m Fly (B Grade)
|
5th | 40.65 |
|
2.0 | +0.83 | |||
Poppy Berriman |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (B Grade)
|
9th | 1:31.40 |
|
+3.39 | ||||
Event 105: Girls 50m Back (B Grade)
|
5th | 41.43 |
|
2.0 | +0.57 | |||
Event 110: Girls 50m Breast (C Grade)
|
18th | 55.17 |
|
-0.34 | ||||
Event 115: Girls 50m Free (A Grade)
|
7th | 32.67 |
|
+1.76 | ||||
Toby Berriman |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m IM (B Grade)
|
1st | 1:42.95 |
|
6.0 | -4.07 | |||
Event 104: Boys 50m Breast (B Grade)
|
1st | 52.19 |
|
6.0 | -0.25 | |||
Event 109: Boys 50m Back (B Grade)
|
2nd | 46.49 |
|
5.0 | +2.56 | |||
Event 119: Boys 50m Free (B Grade)
|
6th | 38.81 |
|
1.0 | +3.17 | |||
Jaimie Bolton |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Girls 50m Back (C Grade)
|
2nd | 45.00 |
|
5.0 | +0.63 | |||
Event 110: Girls 50m Breast (C Grade)
|
7th | 52.85 |
|
-0.40 | ||||
Event 115: Girls 50m Free (C Grade)
|
5th | 43.36 |
|
2.0 | -1.27 | |||
Event 120: Girls 50m Fly (C Grade)
|
16th | 50.07 |
|
+1.35 | ||||
Dante Bramley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 106: Boys 50m Free (C Grade)
|
1st | 36.10 |
|
6.0 | -0.32 | |||
Event 116: Boys 50m Breast (C Grade)
|
4th | 45.00 |
|
2.5 | +1.06 | |||
Isabella Caves |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (C Grade)
|
2nd | 1:47.06 |
|
5.0 | -3.96 | |||
Event 105: Girls 50m Back (C Grade)
|
4th | 45.94 |
|
3.0 | +0.45 | |||
Event 115: Girls 50m Free (C Grade)
|
2nd | 40.88 |
|
5.0 | +0.46 | |||
Ryan Clarkson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m IM (C Grade)
|
1st | 1:38.98 |
|
6.0 | -2.07 | |||
Event 106: Boys 50m Free (C Grade)
|
2nd | 40.37 |
|
5.0 | -0.94 | |||
Event 116: Boys 50m Breast (C Grade)
|
8th | 49.77 |
|
+0.64 | ||||
Susan Clarkson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Girls 50m Back (C Grade)
|
17th | 48.94 |
|
+0.15 | ||||
Event 110: Girls 50m Breast (C Grade)
|
17th | 52.43 |
|
+2.31 | ||||
Event 115: Girls 50m Free (C Grade)
|
12th | 43.61 |
|
-0.15 | ||||
Will Clarkson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 104: Boys 50m Breast (C Grade)
|
3rd | 1:00.70 |
|
4.0 | -0.45 | |||
Event 109: Boys 50m Back |
TKT | 58.00 | 48.20 | -9.80 | ||||
Event 119: Boys 50m Free (C Grade)
|
1st | 44.01 |
|
6.0 | -0.48 | |||
James Crooks |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 104: Boys 50m Breast |
DQ | 7.4 Leg movements not on same plane |
||||||
Event 109: Boys 50m Back |
TKT | 58.00 | 49.86 | -8.14 | ||||
Event 119: Boys 50m Free (C Grade)
|
2nd | 44.01 |
|
5.0 | +2.39 | |||
Lara Dettmar |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (B Grade)
|
5th | 1:37.51 |
|
2.0 | -4.31 | |||
Event 115: Girls 50m Free (B Grade)
|
5th | 35.31 |
|
2.0 | +0.94 | |||
Event 120: Girls 50m Fly (B Grade)
|
8th | 43.03 |
|
+1.28 | ||||
Eve Donarski |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (C Grade)
|
2nd | 1:35.39 |
|
5.0 | -1.10 | |||
Event 206: Girls 50m Free (B Grade)
|
18th | 36.78 |
|
+0.81 | ||||
Event 211: Girls 50m Fly (C Grade)
|
8th | 45.40 |
|
+0.14 | ||||
Event 221: Girls 50m Back (B Grade)
|
14th | 42.09 |
|
+0.14 | ||||
Rose Donarski |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Girls 50m Back (C Grade)
|
13th | 49.63 |
|
-2.09 | ||||
Event 110: Girls 50m Breast (C Grade)
|
19th | 54.50 |
|
+0.48 | ||||
Event 115: Girls 50m Free (C Grade)
|
14th | 42.74 |
|
+0.85 | ||||
Event 120: Girls 50m Fly (C Grade)
|
19th | 52.08 |
|
+1.43 | ||||
Charlotte Dover |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 204: Girls 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 214: Girls 50m Fly |
DQ | 8.2 Arms not brought forward simultaneously |
||||||
Event 219: Girls 50m Free (B Grade)
|
4th | 44.00 |
|
3.0 | -0.29 | |||
Archie Eate |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Boys 50m Back |
TKT | 49.06 | 44.32 | -4.74 | ||||
Event 210: Boys 50m Breast (B Grade)
|
8th | 50.08 |
|
+1.44 | ||||
Event 220: Boys 50m Fly |
Scratched | |||||||
Jacob Eate |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m IM |
TKT | 1:31.76 | 1:19.67 | -12.09 | ||||
Event 106: Boys 50m Free (B Grade)
|
14th | 34.00 |
|
-0.36 | ||||
Event 111: Boys 50m Fly |
Scratched | |||||||
Event 116: Boys 50m Breast (A Grade)
|
5th | 38.68 |
|
2.0 | +1.77 | |||
Beatrice Evans |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 105: Girls 50m Back |
Scratched | |||||||
Event 110: Girls 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 115: Girls 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 120: Girls 50m Fly |
Scratched | |||||||
Harry Gibbins |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 212: Boys 50m Free |
TKT | 29.88 | 27.26 | -2.62 | ||||
Event 217: Boys 50m Back |
TKT | 34.25 | 31.19 | -3.06 | ||||
Event 222: Boys 50m Breast |
TKT | NT | 40.58 | npt | ||||
Thomas Gibbins |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 210: Boys 50m Breast |
TKT | 50.64 | 39.27 | -11.37 | ||||
Event 215: Boys 50m Free |
TKT | 42.62 | 33.54 | -9.08 | ||||
Event 220: Boys 50m Fly |
TKT | NT | 42.10 | npt | ||||
Daisy Groves |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 204: Girls 50m Breast (A Grade)
|
6th | 50.00 |
|
1.0 | +2.59 | |||
Event 209: Girls 50m Back (B Grade)
|
1st | 45.00 |
|
6.0 | +2.55 | |||
Event 219: Girls 50m Free (B Grade)
|
5th | 40.00 |
|
2.0 | +5.15 | |||
Jessica Harrison |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (B Grade)
|
1st | 1:25.29 |
|
5.5 | -1.46 | |||
Event 206: Girls 50m Free (B Grade)
|
4th | 34.18 |
|
3.0 | +0.49 | |||
Event 211: Girls 50m Fly (B Grade)
|
10th | 40.77 |
|
+0.60 | ||||
Event 216: Girls 50m Breast (B Grade)
|
8th | 43.68 |
|
+1.77 | ||||
Event 221: Girls 50m Back (C Grade)
|
1st | 42.80 |
|
6.0 | -0.19 | |||
Lewis Hawden |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM (A Grade)
|
5th | 1:10.40 |
|
2.0 | -1.91 | |||
Event 207: Boys 50m Fly (A Grade)
|
5th | 30.50 |
|
2.0 | -1.59 | |||
Event 212: Boys 50m Free (A Grade)
|
4th | 28.68 |
|
3.0 | -1.36 | |||
Event 217: Boys 50m Back (A Grade)
|
5th | 31.68 |
|
2.0 | +0.53 | |||
Event 222: Boys 50m Breast (B Grade)
|
1st | 38.95 |
|
6.0 | -2.12 | |||
Sophie Heatley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM (C Grade)
|
2nd | 1:51.80 |
|
5.0 | -18.00 | |||
Event 107: Girls 50m Fly (C Grade)
|
3rd | 50.43 |
|
4.0 | -5.40 | |||
Event 112: Girls 50m Free (B Grade)
|
13th | 34.12 |
|
+1.15 | ||||
Event 117: Girls 50m Back (C Grade)
|
2nd | 42.55 |
|
5.0 | +0.30 | |||
Event 122: Girls 50m Breast (C Grade)
|
5th | 50.43 |
|
2.0 | +1.06 | |||
Isaac Heavisides |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m IM |
TKT | 1:30.11 | 1:19.07 | -11.04 | ||||
Event 106: Boys 50m Free (B Grade)
|
1st | 31.45 |
|
6.0 | -0.18 | |||
Event 111: Boys 50m Fly |
Scratched | |||||||
Event 116: Boys 50m Breast (B Grade)
|
3rd | 42.72 |
|
4.0 | -1.34 | |||
Event 121: Boys 50m Back (A Grade)
|
4th | 35.05 |
|
3.0 | +0.07 | |||
Will Horsley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 207: Boys 50m Fly (C Grade)
|
1st | 41.74 |
|
6.0 | -3.20 | |||
Event 212: Boys 50m Free (B Grade)
|
3rd | 30.61 |
|
4.0 | +0.02 | |||
Event 217: Boys 50m Back (C Grade)
|
2nd | 37.18 |
|
5.0 | +1.17 | |||
Event 222: Boys 50m Breast (C Grade)
|
2nd | 44.57 |
|
5.0 | -1.92 | |||
Oliver Martin |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM |
TKT | 1:42.96 | 1:34.20 | -8.76 | ||||
Event 205: Boys 50m Back |
TKT | 44.76 | 39.48 | -5.28 | ||||
Event 215: Boys 50m Free |
TKT | 40.33 | 36.10 | -4.23 | ||||
Olivia Murphy |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Girls 50m Back (C Grade)
|
8th | 49.10 |
|
-2.22 | ||||
Event 110: Girls 50m Breast (C Grade)
|
25th | 54.92 |
|
+1.99 | ||||
Event 115: Girls 50m Free (C Grade)
|
4th | 42.36 |
|
3.0 | -0.60 | |||
Kevin Pickering |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 212: Boys 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 222: Boys 50m Breast |
Scratched | |||||||
Ben Towse |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Boys 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 207: Boys 50m Fly |
Scratched | |||||||
Event 212: Boys 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 217: Boys 50m Back |
Scratched | |||||||
Harry Watkins |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m IM (B Grade)
|
3rd | 1:50.00 |
|
4.0 | -10.97 | |||
Event 109: Boys 50m Back (A Grade)
|
3rd | 44.26 |
|
4.0 | +0.42 | |||
Event 119: Boys 50m Free (B Grade)
|
5th | 40.00 |
|
2.0 | +0.98 | |||
Lucy Weld |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 107: Girls 50m Fly |
Scratched | |||||||
Event 112: Girls 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 117: Girls 50m Back |
Scratched | |||||||
Event 122: Girls 50m Breast |
Scratched | |||||||
Ben Williams |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m IM |
TKT | 1:22.02 | 1:16.83 | -5.19 | ||||
Event 106: Boys 50m Free (B Grade)
|
3rd | 31.63 |
|
4.0 | -0.18 | |||
Event 116: Boys 50m Breast (A Grade)
|
1st | 35.52 |
|
6.0 | +0.97 | |||
Event 121: Boys 50m Back (B Grade)
|
2nd | 38.52 |
|
5.0 | -2.25 | |||
Georgina Williams |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 100m IM |
TKT | 1:34.37 | 1:26.21 | -8.16 | ||||
Event 110: Girls 50m Breast (A Grade)
|
4th | 43.57 |
|
3.0 | +1.01 | |||
Event 115: Girls 50m Free (B Grade)
|
1st | 35.37 |
|
6.0 | -0.12 | |||
Event 120: Girls 50m Fly (B Grade)
|
4th | 40.65 |
|
3.0 | +0.51 | |||
Jonny Wise |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 212: Boys 50m Free (B Grade)
|
5th | 31.85 |
|
2.0 | +0.38 | |||
Event 222: Boys 50m Breast (B Grade)
|
5th | 38.50 |
|
2.0 | +0.88 | |||
Keiran Yates |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 106: Boys 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 121: Boys 50m Back |
Scratched |